Hatena::ブログ(Diary)

VLAAMS-Bike このページをアンテナに追加 RSSフィード

2017-01-31 2002 レースリザルト このエントリーを含むブックマーク

忘備録

Antwerpen-Tielen : gaat niet door in 2004 (voorzien in juli, maar afgelast)

Resultaat uit 2002 (15 augustus)

1 Sean Sullivan (Bloks Wielerteam) 3.35.17

2 Eric Torfs (Goed Verzekerd) 0.07

3 Nick Nuyens (Domo Latexco)

4 Ken Hashikawa (Mixte Asfra-Meetjesland)

5 Robby Meul (ABC Go Pass)

6 Bart Bastiaens (Beveren 2000) 0.12

7 Koen Heremans (Jonge Renners) 0.54

8 Nathan Clarke (Bloks Wielerteam) 0.57

9 Michael Blanchy (Domo Latexco)

10 Tom Linten (Balen BC)

11 Bart Van den Dries (Heist Zuiderkempen)

12 Bart Dockx (Domo Latexco)

13 Nic Brown (Bloks Wielerteam)

14 Kristof De Beule (ABX Go Pass)

15 Joo Vanmeerhaeghe (ABX Go Pass)

16 Wim De Vries (Heist Zuiderkempen)

17 Kurt Van den Berghe (Goed Verzekerd)

18 Sebastien Rosseler (Domo Latexco)

19 Joris Van Mechelen (Edegem BC) 1.12

20 Arno Wallaard (Domo Latexco) 1.16

21 Pascal Schuermans (Bouwelse Wielervrienden)

22 Tom Borremans (Think media)

23 Patrick Bassez (Edegem BC)

24 Sjef De Wilde (ABX Go Pass)

25 Danny In 't Ven (Bloks Wielerteam)

26 Michael Srvreanckx (Mez Team)

27 Kevin Neirynck (Beveren 2000)

28 Dimitri Stijns (Balen BC)

29 Cameron Jennings (Team Down Under)

30 Jonatham Van Elst (Hand in Hand)

31 Ken De Feyter (Antwerp BC)

32 Frank Boeckx (Antwerp BC)

33 Jan Beckers (Edegem BC)

34 Roel De Wolf (WAC Hoboken)

35 Rudi Vingerhoets (Think media)

36 Wesley Van den Breock (Nieuwe Hoop Tielen)

37 Erwin Vermeulen (Hand in Hand Baal) 1.28

38 Anton Wouters (Domo Latexco)

39 Ken Van Reeth (Edegem BC)

40 Lester Luyten (Balen BC)

41 Tom De Meyer (Bloks Wielerteam)

42 Dimitri De Herdt (Antwerp BC) 1.35

43 Stijn Verstraete (Gentse VS)

44 Vanderhoydonck (Hand in Hand Baal)

45 Brendan Higgins (Gentse VS)

46 Jarno Van Mingeroet (Think media)

47 Stef Diels (Nieuwe Hoop Tielen)

48 Gregg Germer (ABC Aitos)

49 Jurgen Proost (Nieuwe Hoop Tielen)

50 Eddy Rombouts (Vos Sportief)

51 Jacob Petty (ABC Aitos) 1.43

52 Frederick Jouan (Mixte Asfra Meetjesland)

53 Tony Goossens (Beveren 2000)

54 Klaas De Gruyter (Mez Team)

55 Ben Thaens (Domo Latexco)

56 Manion Caleb (Bloks Wielerteam)

57 Trolf De Bruyn (Edegem BC)

58 Rhys Pollock (Team Down Under)

59 Mackie Craig (Bloks Wielerteam)

60 Tim Van Nuffel (Beveren 2000) 3.35

61 Benny Mannaerts (Hand in Hand Baal) 4.04

62 Frederik Caleys (Edegem BC)

63 Peter De Graeve (Mixte Asfra Meetjesland)

64 Nico Pieters (Mixte Asfra Meetjesland) 4.13

65 Jan Bluekens (Mez Team)

66 Kris Smits (Nieuwe Hoop Tielen)

67 Rob Meiland (Bolks Wielerteam)

68 Bart Eelen (Bouwelse Wielervrienden)

69 Tim De Peuter (Antwerp BC)

70 Eddy Van Bouwel (Nieuwe Hoop Tielen)

71 Pascal Vercauteren (Beveren 2000)

72 Wesley Balcaen (Mixte Asfra Meetjesland) 4.20

73 Kevin Maene (Mez Team) 4.23

トラックバック - http://d.hatena.ne.jp/hashikawa/20170131